Onze laatste sprongen op Bermuda

13-03-2023 | 2022 - 2023

Het is zo ver… We gaan bijna vertrekken vanuit Bermuda richting de Azoren, maar voor vertrek mogen we van kapitein Dubois nog heel even de kant op om onze laatste stappen op Bermuda te zetten. Wij weten meteen wat we gaan doen… touwtje springen! Precies zoals we elke pauze van onze schooldagen aan land spenderen.

Eerst springen alleen degenen die die dag een wachtdag hebben, maar eventjes later komt iedereen van de schoolploeg uit de salon ook mee springen. Op een gegeven moment springen zelfs de bemanning en leraren mee. We proberen een treintje te maken zonder er een tik tussen te laten en we doen een afvalrace, dit gaat heel snel. Dus daarna pakken we een langere lijn en gaan we met z’n allen erin staan. Je moet dan wel op het goede moment springen. We springen totdat kapitein Dubois zegt dat de loods aan boord komt. Dan zijn onze laatste sprongen op Bermuda weer voorbij, voordat we de turquoise zee achter ons laten en vertrekken richting de Azoren!

Agnès