Levend Stratego met een middeleeuws tintje

08-03-2020 | 2019 - 2020

Ik stond vanochtend op met de intentie dat ik (weer) een normale schooldag zou hebben, maar dat was niet zo. Drie mede-SaS’ers hadden het idee om Levend Stratego te gaan spelen met de hele groep. Echt een top idee! Tot 16:00 uur moest iedereen aan school en daarna gingen we op weg naar de ruïne/het overwoekerde fort waar we het spel gingen spelen. De teams waren verdeeld op nummer: even tegen oneven. De strijd begon mentaal al tijdens het lopen naar het strijdveld. Daar aangekomen was er muziek en een grote piratenvlag. De locatie was echt te gek; er waren overal gangen, muren en tunnels waar je over, onder en tussendoor kon.

Nadat het spel was uitgelegd door de leerlingen die alles hadden bedacht, mochten de teams ieder naar hun eigen helft en hun vlag verstoppen. Die vlag moest het andere team dan vinden. Na het verstoppen van de vlag en de tactiekbespreking werd het spel gespeeld. Iedereen deed heel fanatiek mee en dat maakte het heel erg leuk. Het eerste en tweede potje werden gewonnen door team even. Mijn team! Als beloning kreeg iedereen van ons team een extra stukje cake. We waren na het spel precies op tijd terug voor het eten en zo was iedereen happy.

Thomas B.