Wat schrijf je over een normale schooldag?

04-03-2020 | 2019 - 2020

Aangezien ik vandaag helemaal niets meegemaakt heb, zal ik wat schrijven over hoe het er hier op een doorsnee schooldag aan toe gaat. Dan zien jullie ook een beetje het verschil tussen een schooldag op de Thalassa en op een school in Nederland.

Om 07:00 uur wordt de keukendienst wakker gemaakt. Om 07:40 uur wordt iedereen wakker gemaakt die school heeft. Om 08:00 uur hebben de scholieren dan gezamenlijk ontbijt en om 08:30 uur moet iedereen aan school zitten. Dat lukt niet altijd omdat het ontbijt niet altijd op tijd is of omdat iemand nog ligt te tukken in zijn of haar bed (we ontbijten pas als iedereen die school heeft er is). Dan gaat onze onderwijscoördinator ons eraan herinneren dat iedereen om 08:30 aan school moet zitten.

Nadat iedereen na het ontbijt aan school gezeten heeft, eten we iets kleins om 11:00 uur, dat kan fruit zijn of een plakje cake of zoiets. Om 13:00 uur hebben we lunch, en na de lunchpauze beginnen we om 14:00 uur weer aan school. Om 16:00 uur eten we weer wat kleins en om 18:00 uur is onze schooldag voorbij. Dan hebben we tenslotte om 19:00 uur avondeten. Normaal hebben we als we varen twee schooldagen, dan twee wachtdagen en dan weer twee schooldagen enzovoorts. We zijn nu in Bermuda in de haven, dat betekent dat veel mensen na school en in de pauzes tijdens de schooldag op de kade rond gaan hangen. Een balletje trappen of gewoon chillen.

Sem