Uitwisseling!

21-02-2019 | 2018 - 2019

Toen we gisteren terug kwamen van de eigen reis werden we met de bijboot van een ander schip naar ons schip gebracht, omdat de motor van onze bijboot stuk was. Op het andere schip waren dertig Duitse scholieren, van onze leeftijdscategorie, mee met een project genaamd Ocean College. Vandaag vroegen ze of de helft van onze groep wilde komen lunchen en of de helft van hun groep bij ons kon lunchen. Ik mocht mee naar het andere schip, The Pelican of London, en kreeg daar een rondleiding en lunch. Tijdens de lunch heb ik gepraat met de scholieren en hebben ze verteld over hoe hun programma in elkaar zit. Het was leuk om te vergelijken en de lunch was lekker. Ze hadden verteld dat het verboden was om koppeltjes te vormen aan boord. Ook al heb ik nog geen geluk gehad in de liefde aan boord, is het wel fijn dat we hier wel koppeltjes mogen vormen. Na twee uurtjes werden we weer teruggebracht naar de Thalassa. The Pelican of London was een mooi schip, maar ik ben wel blij dat ik op de Thalassa zit!

Julie v N