Salsa-date

10-02-2016 | 2015 - 2016

Eigen reis. Eindelijk. Backpacken door Cuba met een groepje en een docent. Onze groep begon in Viñales, een stadje in het westen van Cuba. We hadden met de groep besloten om een middagje te gaan paardrijden. Nou, we waren niet de enigen. Overal waren groepjes mensen op paarden met hun gids. Eén van de gidsen zag de meisjes uit ons groepje wel zitten en vertelde ons over een salsa-avond. We waren al van plan geweest om daar naar toe te gaan met de groep. Een deel van de groep was ’s avonds echter heel moe, dus zijn Neel, Jappie, Pascal en ik met z’n vieren gegaan. En net op het moment dat we weg wilden gaan kwam de paardengids aan in z’n nette bloesje. Hij had alleen niet verwacht dat er ook mannen mee zouden komen en liep na enkele minuten ietwat teleurgesteld weg. Toen Neel en ik even samen aan een tafel zaten was ie binnen no-time weer in het café mét een vriend om salsa te dansen met ons. Met Pascal en Jap op de uitkijk, ik met z’n vriend awkward aan een tafeltje zittend en de paardengids die tijdens het dansen met z’n hand aan Neels kont zat, was dat een van de meest ongemakkelijke momenten van de eigen reis.

TESS