Het was me weer een dag op de Thalassa met walvissen, toetsen die gemaakt worden, wachten die gelopen worden en deadlines. En natuurlijk de scheepsovername die eraan komt! Zelf ben ik bootsman geworden en samen met de stuurman heb ik nog wat voorbereid en wat dingetjes doorgenomen. De kapitein is ook druk bezig met het wachtschema, de route en de wind. Er komt jammer genoeg heel weinig wind aan, maar nog steeds word het vast een super leuke scheepsovername! We moeten nog 480 mijl naar de Azoren dus dat is nog maar kort als we tussen de 400-300 mijl komen dan begint de scheepsovername.
De laatste dagen zien we heel veel walvissen, dat is echt heel erg cool. Gisteren tijdens mijn wacht zag ik een grote spuit uit het water komen dus we riepen WALVIS!!! door het luik. Iedereen is dan binnen een tel boven, maar helaas was de walvis toen alweer weg. Daarna zagen we nog een walvis en die zagen we nog wat langer dus dat was heel erg leuk!
In de avond werd in de salon nog hard gewerkt aan de kadeschildering voor op de Azoren. Die moet af voor de scheepsovername. Er zitten hele mooie schetsen tussen dus ik ben benieuwd welke mooie tekening wij dit jaar gaan maken op de kade!
Liefs,
Fien
