Ja man!

23-12-2018 | 2018 - 2019

De laatste dag bij de “niet-Rastafari’s”. We werden zoals de vorige dag weer eens wakker in een supermooie omgeving met veel groen, maar natuurlijk was niet alles droog gebleven omdat we in een REGENwoud sliepen. Iedereen was nog redelijk moe omdat we de vorige dag naar de watervallen waren geweest en het best wel intensief was. In de ochtend hebben we als ontbijt hetzelfde gehad als het avondeten gisteren, het eenpansgerecht. Iedereen was wakker aan het worden en tijdens het wakker worden gingen we onze hangmatten en matjes maar weer eens inpakken. Dit om te zorgen dat als we terugkwamen we geen stress zouden hebben. Op de planning stonden weer de watervallen. Alleen gingen we daar deze keer niet heen met de auto, maar lopend! Toen we bij een restaurantje waren kon je kiezen of je naar de watervallen wilde gaan of dat je in het restaurantje ging blijven zitten en kaartspelletjes met elkaar ging doen. Ik koos voor de spelletjes. Achteraf was dat een prima keuze. Na een tijdje kwam onze man van Dominica om ons te voorzien van eten. Iedereen was superblij, want we hadden allemaal best wel trek na dat eindje lopen. Nadat we daar klaar waren en weer bij ons dorpje waren gekomen gingen we terug naar de boot. Dat vond ik nog het leukste gedeelte van die dag, want we zaten in een bus met superharde Dominicaanse muziek! Fantastisch. Ik ga daar sowieso vaker naar luisteren!! Ik heb heel erg genoten van die dag.

Nieck